WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viga Geciktirici Sprey
Viga Geciktirici Sprey

Viga 60000 Geciktirici Sprey

EK-3134

Viga 60000 Geciktirici Sprey Eczane den Satış Viga 60000 geciktirici sprey eczane satış sitemizden en uygun fiyatı ile sipariş verebilirsiniz

225,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viga 60000 Geciktirici Sprey Orijinal Ürün

Viga 60000 geciktirici sprey verimli bir cinsel birliktelik önündeki en büyük engellerden birisi olan erken boşalma sorununun giderilmesi doğrultusunda kullanılan bitkisel içerikli bir geciktiricidir. Erken boşalma çiftlerin mutlu bir cinsel hayat yaşaması ve ten uyumunu yakalaması kapsamında karşılaştıkları en büyük ve en yaygın rahatsızlıklardan birisidir.

Cinsel ilişki sırasında tam hazzın yaşanacağı anda erkeğin orgazm yaşaması hem erkek hem de partneri için oldukça büyük bir problem teşkil etmekte ve birlikteliği ciddi boyutlarda zedelemektedir. Erken boşalma sorunu erkekler için olduğu kadar partnerleri içinde çok ciddi bir problemdir çünkü bu sorun yalnızca erkeğin değil eşinin de ilişki sırasında aldığı hazzı ve keyfi minimuma düşürmektedir.

Bu kapsamda erken boşalma sorunu tedavi edilmediği takdirde kişilerin hem cinsel hem de sosyal hayatlarını negatif yönde etkileyerek birçok problemin ortaya çıkmasında etkili olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşılmaması adına üretilmiş olan Viga 60000 geciktirici sprey içeriğindeki etken maddeler sayesinde ilişki süresini uzatarak peniste güçlü bir ereksiyon sağlamakta ve çiftlere mutlu birliktelikler vaat etmektedir.

Viga geciktirici sprey etkileri sayesinde erkeklerin ilişkide yüksek verimli bir performans sergilemelerini sağlar ve erken boşalma problemini etki süresi boyunca tamamen ortadan kaldırır. Ülkemizde uzun yıllardır satılıyor olan Viga geciktirici sprey kullanıcı yorumlarında yakaladığı %96 oranındaki olumlu geri dönüş sayesinde son dönemlerde kullanıcı sayısını oldukça arttırmış ve en etkili geciktirici spreylerden birisi olduğunu kanıtlamıştır.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Nedir?

Erken boşalma sorununun giderilmesi doğrultusunda kullanılan doğal içerikli Viga 60000 geciktirici sprey günümüzde erkeklerin cinsel hayatlarındaki 1 numaralı yardımcılarından birisidir. Özellikle son dönemlerde yakaladığı başarılı satış rakamları ve Viga geciktirici sprey kullananların olumlu referansları sonucunda ürün büyük popülerlik yakalamıştır ve güncel olarak binlerce erkek tarafından düzenli şekilde kullanılmaktadır. Düzenli bir cinsel hayata sahip olan ya da olmak isteyen herkes için sağlıklı birliktelikler oldukça büyük önem arz etmektedir. Çiftler arasındaki ten uyumunun yakalanmasındaki en büyük etkenlerden birisi tutkulu ve şehvetli birlikteliklerdir.

Bu kapsamda her erkek cinsel ilişkilerinde uzun süre boyunca devam eden yüksek bir performansa sahip olmayı istemektedir. Ancak erken boşalma ve benzeri cinsel işlev bozuklukları kişinin bu noktada karşısına çıkmakta ve birtakım problemlere neden olmaktadır. Cinsel ilişkilerinde erken boşalma sorunu yaşayan bir erkeğin etkili performans sergilemesi mümkün değildir. Bu gibi durumlarda kişinin yapması gereken tek şey bu rahatsızlıklarını ihmal etmeyerek birtakım ilişki desteklerinden faydalanmalarıdır. Bu kapsamda uzman doktorlar erken boşalmanın giderilmesindeki en etkili ürünlerden birisi olarak Viga Spreyi önermektedir.

Viga 60000 geciktirici sprey etkileri sayesinde kullanımının akabinde penis ucunda çok hafif düzeyde bir uyuşukluk gerçekleşmesine neden olur. Bu durum boşalma süresini ciddi anlamda uzatır ve erkeklere muhteşem bir cinsel performans kazandırmaktadır. Geciktirici etkisinin yanı sıra Viga sprey afrodizyak etkisi sayesinde cinsel isteği de arttırmakta ve peniste güçlü bir ereksiyon sağlamaktadır. Özet geçecek olursak erken boşalma sorunu yaşıyorsanız yapmanız gereken tek şey Viga sprey etkilerine güvenerek bu rahatsızlığınızı tamamen doğal bir şekilde ortadan kaldırmaktır.

Viga Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır?

Viga 60000 kullanımı oldukça kolaydır. Cinsel ilişkiden ortalama 10 dakika önce Viga geciktirici spreyin penis ucuna ve testislere birer kez sıkılması yeterlidir. Daha sonra masaj yoluyla daireler şeklinde iyice yaydırılması kullanım açısından yeterli olacaktır. Viga kullanımının akabinde 5 dakika kadar ürünün iyice emilmesini ve kurumasını bekleyip ilişkiye girebilirsiniz. İlişki sırasında ellerinizi gözünüze ya da ağzınıza temas ettirmeyin ve mümkünse kullanımdan sonra iyice yıkayarak temizleyin. Viga sprey prezervatif ile kullanımı açısından tamamen uygundur ve dilerseniz prezervatif ucuna da bir fıs sıkabilirsiniz. İçeriğinde herhangi bir katkı maddesi ya da kimyasal içermeyen bu ürünün herhangi bir zararı ya da yan etkisi bulunmamaktadır.

Viga 60000 Geciktirici Sprey Satış

Viga geciktirici sprey eczane satışları bakımından sitemiz üzerinden Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak satışa sunulmaktadır. Orijinal Viga geciktirici sprey eczane garantili ve bandrollü olarak Türkiye’nin bütün bölgelerine gizli paket içerisinde en kısa sürede ulaştırılmaktadır. Viga geciktirici sprey siparişleriniz ve ürün hakkındaki sorularınız için web sitemiz üzerindeki online sipariş ve bilgi hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Ekol Eczane. Tüm hakları saklıdır.

    kartlar