WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

54 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Kadınlar için Genital Bakım ve Cinsel İstek Arttırıcı Ürünler

Kadınlar ve erkekler için yapılması tavsiye edilen bakım türleridir ve ilişkiler için oldukça önemlidir. Görüntü bakımından iyi olmaları ilişkiye teşvik edici olmasıyla birlikte kişiyi psikolojik ve fizyolojik anlamda etkileyecektir. Kadın cinsel sağlık ürünleri için kadınlara özel üretilen bu ürünler ile ilişki kalitesi arttırılabileceği gibi cinsel istek arttırıcı tavkiyeler de alınarak ilişkiden alınan zevk maksimum seviyeye çıkarılabilir. Genital ve göğüs için bakım ürünleri istek arttırıcı olarak geçer, markaya göre fiyat değişkenliği söz konusudur.

Kadın Bakım Ürünleri Ne İşe Yarar?

Kadınların genital bölge ve göğüs bölgesindeki tatminsizlik bu ihtiyacı doğurmuştur ve bu alanda ilgi çekici takviye ilaçlar piyasaya sürüldüğünden çaresi mevcuttur. Göğüs bölgesi daha çok ön plana çıkmakta ve boyutundan pek memnun kalmayan kadınların buna bir çare aradıkları aşikar. Kadının özgüvenini ve cinsel yaşamını etkileyecek bu sorunları kısa sürede ortadan kaldırmak adına kadın bakım ürünleri ortaya çıkarılmıştır.

Tamamen doğal bitki özleri sayesinde tıp dünyasında çığır açan gelişmeler yaşanmıştır. Bu bitkisel içerikli ürünler ile kadınların bakım yapmalarını gerektirecek tüm soyunlar ortadan kaldırılabilmektedir. Göğüs boyutunu büyütme için de kullanılabilen cinsel istek arttırıcı ürünler ile şikayetler kısa sürede yerini memnuniyete bırakıyor.

Cinsel İsteksizlik Nedir?

Kadınların cinsel isteksizlik yaşaması durumu aslında oldukça doğal ve buna birçok şeyin sebep olabilme ihtimali var. İlerleyen yaş  ve doğum yapmış olma ihtimali gibi durumlar göz önüne alınsa da aslında kompleks bir durum olabilir. Yani erkeğinden memnun olamamak, depresyonda olmak veya sadece istemsizce biyolojik olarak buna geçici süreliğine hazır hissetmiyor olabilir bünyesi.

 • doğum yapmak
 • yaşın ilerlemesi
 • erkeğin gereği kadar sertleşmemesi
 • vajinal hastalıklar

gibi sorunlar ortaya çıkabilir ve bu durumda gözle görülür bir arayış başladığında en önemli unsur bayan azdırıcılar kullanarak bu sorunu ortadan kaldırmaktır.  Bu bakım ürünlerinin kadını erkeğiyle ilişkiye itecek etkiyi yaratması olayıdır. Kadının psikolojik olarak , erkeğin ise fiziksel anlamda etki edip ilgiyi ve birleşme arzusunu arttırmasıdır.

Cinsel İstek Arttırıcı Ürünler

Teknik olarak oluşabilecek yan etkileri ve kullanım dozlarını şimdilik bir kenara bırakırsak uzmanların bile kadınlar için tavsiye ettikleri ürünler yani cinsel istek arttırıcı ürünler, kısa sürede büyük rağbet görerek günümüze kadar ilgisini korumuştur.  Bayan azdırıcılar vücuttaki hormon dengesini sağlar ve uzmanların önerisi ile piyasada çokça talep bulunmaktadır.

Kaliteli bir cinsel yaşam için kadınların uzman önerileri üzerine kullandıkları bu cinsel istek arttırıcı ürünler, bayan azdırıcılar olarak da geçiyorlar ve düzenli , önerildiği gibi kullanılırsa yan etkisi yoktur. Tamamen doğal içeriklerden oluşması da kullanıcıları için büyük güven aşılıyor. Bayan azdırıcılar temelde kadını ilişki için hazırlamakla kalmaz diğer tüm birlikteliklerinden daha yüksek performansı kaldıracak düzeye getirir. Mümkün olan hangisi ise bir damla ya da bir krem ile birleşildiğinde ilişki daha tatmin edici olur.

Bayan Azdırıcı Hap Türevleri

Alanında en çok ilgi duyulan ürün , kadın azdırıcı hap olan bu cinsel istek arttırıcı ürünler, sıkça tavsiye üzerine kullanılmaktadır ve faydası kesin olarak kanıtlanmıştır. Kullanımının rahat ve kolay olması, tercih edilme sebebinde başta geliyor. Heyecanlı bir ilişki yaşamak, keyif almak için bu nimetten yararlanmak gerekiyor. Bitkisel içerikli olması tercih edilmesinde yine önemli bir rol oynamakta.

 

Kadın Azdırıcı Damla Ne İşe Yarar?

Diğer adıyla bayan azdırıcı damla kadının erkekle birleşme isteğini arttırır ve bu ürün her ne kadar farklı markalarca üretilmiş olsa da hepsinde kullanım tarzı hemen hemen aynıdır. İlişkiden kısa süre önce alınması tavsiye edilir. Damlayı kullanmak, genital bölgede klitorisin uyarılmasını sağlayacak böylelikle kadının zevk duygusunu hissedebilmesi daha üst seviyeye çıkarılacak. İki farklı şekilde de ; klitoral ve vajinal açıdan zevk almaya başlayan kadın bu duyguyu devam ettirmek isteyecektir.

Kolay orgazm olunmasını sağlayan , bayan azdırıcı damla markalarına örnek olarak Golden Lovita Damla, Spanish Fly Damla, Lady Era Damla ve Green Temptation D9 Damla markaları verilebilir. Bu ürünlerin tamamı olumlu geri dönüşler ile beğenilenler kategorisine eklenmiş ve sitemizde satışa başlamıştır.Birkaç denemede siz de uygun ürününüzü bulabileceksiniz.

Kadın Azdırıcı Damlanın Özellikleri Nelerdir?

Özelikleri , ilişkiden kısa süre önce alındığında erkek partneri ile yakınlaşmasını daha üst seviyede yaşamasına sebep olacak kadar iyi uyarılmasını sağlar.Yine afrodizyak etkisi yaratan bir ürün çeşidi olmakla birlikte libido yükseltir, klitoris bölgesinde uyarımı sağlar. Kısa veya uzun dönemli yaşanan bu isteksizlikler için birebir olarak bayan azdırıcı damla önerilir.

Aynı zamanda yaşanan cinsel problemleri de gideren bu ürünlerin çalışma stilinde niasin maddesini normal seviyelere taşımaktır.bu madde yeterli seviyede bulunmadığında cinsel zevk alınmaz veya çok az alınır. Bu orgazm olamama durumu ortadan kalkacak ve artık kadın , partneriyle ilişkiden zevk alacaktır.

Orgazm Olmaya Yardımcı Bakım Ürünleri

Kadının orgazm olmasını sağlayan şey, klitoris, G bölgesi ve pelvik adlı kasların aynı anda çalışması , birbirlerini tamamlayıcı etkileri ile ortaya çıkar ve orgazm olması cinsel yaşamının tamamını oluşturur. Bu önemli eksiklik giderilmesi için orgazm kremleri  bulunmaktadır ve bazılarının işlevleri ise klitoris ve vajina bölgesinin uyarılmasını sağlamak iken COME Fit 4 Orgasm Klinik Orgazmus Kas Geliştiricisi gibi ürünler ise pelvik kaslarını çalıştırarak orgazm olmayı sağlar.

Kadınların orgazm problemini gidermesi açısından orgazma yardımcı bakım ürünleri kullanılabilir ve kesin sonuç verdiği durumlar vardır. Bu ürünleri kullanmak tek başına yeterli olmayacağı gibi ek olarak kadın bireylerin ilişki anında partnerleri ile iletişimde olmaları, nefes kontrolünü yapabilmeleri ve aktif olmaları büyük öneml taşımaktadır. Cinsel haz arttığında ise bu sorunlar ortadan kalkar ve beklentiler artık iyice artıp ilişki tamamen fanteziye bile dönebilir.

 

Genital Bakım Yapmanın Önemi Nedir?

Başta heyecan dolu ve konforlu bir ilişki yaşamak amacıyla kullanılan bu ürünlerin en büyük rolü ise kadına psikolojik olarak da mutlu hissetmesini sağlamaktır.  Erkek ve kadın genital organları, cinsel ilişkide en önemli rolü oynamaktadırlar ve ileride üremenin de ilk adımı oldukları için partnerlerin önemle bakımlarını yapmaları, eğer isteksizlik varsa bunu gidermeleri gerekir.Bu bölgeler oldukça hassas bir yapıya sahip olmaları sebebiyle bakteri ve enfeksiyonların oluşmasına müsaittirler. Bundandır ki kadınların özellikle genital bakım yapmaları ve ilişkileri kadar sağlıklarını da düşünerek bu ürünleri kullanmalılar.

Tam da cinsel ilişkide uyarılmaya ve bu isteği duymaya rağmen kuruluk yaşayan kadınlar için üretilen genital bakım ürünleri, cinsel isteğin tam zirveye çıkacağı andan biraz  önce ilgili bölgeye uygulandıklarında maksimum keyif verecektir. Artık hap, jel ve kremler uyarımı arttıracak, kayganlık oluştuğunda artık ilişki keyif vermeye başlayacaktır.

Eğer ileride vajinal enfeksiyonlar kapmamak ve mantar problemi yaşamak istemiyorsanız ilişki sırasında vajinal bölgedeki vajina duvarlarının hasar görmesine sebep olan kayganlık kazanılmadan yapılan seks gibi hatalara düşmeyin. Çünkü  ilişkini doğasında bu birleşme anında kayganlığın sağlanması ve genital bölge bakımı için oldukça önemlidir. yalnızca bu ürünleri kullanmak yeterli olmadığı gibi kişinin kendine temiz bakması, temizlik alışkanlıklarını edinmesi ve ilişkide de kayganlığı sağlayarak kendine iyi bakması gerekir.

Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey

Scream Genital Bölge Uyarıcı Sprey Şiddetli Orgazm

Kadınlar cinsellikten daha fazla zevk alın ! orgazm olmanın keyfini doyasıya yaşayın scream orgazm sprey eczane satış sayfası

275,00
Scream Genital Orgazm Kremi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Scream Genital Orgazm Kremi

Scream Genital Orgazm Krem Azdırıcı Uyarıcı Ürün

Orgazm olmayı kolaylaştıran bayan azdırıcı krem eczane satış sayfamızdan kampanyalı fiyatı ile sipariş verebilirsiniz

275,00
Potioon Bitkisel Bayan Azdırıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Potioon Bitkisel Bayan Azdırıcı Damla

Potioon Bitkisel Bayan Azdırıcı Damla Aşk Damlası

Bitkisel içerikli potioon bayan azdırıcı damla yan etkileri bulunmayan tamamen doğal içerikli afrodizyak ilaç eczane satış sayfası

249,00
Spanish Fly PRO Unisex Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Spanısh Fly Damla Spanish Fly PRO Unisex Damla

Spanish Fly PRO Unisex Afrodizyak Etkili Cinsel Uyarıcı Damla

379,00
Provocative Unisex Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Provacative Damla Provocative Unisex Damla

Provocative Unisex Damla Kadın ve Erkek Kullanımı İçin Uygun Cinsel İstek Artırıcı

329,00
Provocative Bayan Cinsel Uyarıcı Damla
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Provacative Damla Provocative Bayan Cinsel Uyarıcı Damla

Provocative En Etkili Bakanlık Onaylı Bayan Cinsel Uyarıcı Damla

329,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

125 950

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2022 Ekol Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar