WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

57 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Geciktiriciler ile Erken Boşalmaya Son

Daha önce sunduğumuz birçok üründe aslında erken boşalmanın önüne geçilebildiğini gördük ve ne yazık ki halen daha ilişkilerinde mutsuz bir sona doğru giden erkek ve kadın bireyler var. Artık erken boşalmaya çözüm  olarak tıbbın ortaya çıkardığı ve en çok kullanılan orijinal ürünler ile buna engel olabilmek mümkün..Geciktiriciler bunun üretilmiş olan cinsel sağlık ürünleridir.

Geciktirici ürünler olan geciktirici hap, geciktirici sprey ve geciktirici kremler , kullanıldıklarında eşlerin arasındaki cinsel yaşam problemlerine son vermeye dayalı bir etkisi vardır. Eğer erken boşalma sizin işin de bir problem ise geciktiriciler kullanarak kısa sürede mutlu yaşam sırrını bulabilirsiniz.

Cinsel eylem başladıktan kısa süre sonra boşalmak , erken boşalma olarak adlandırılır ve genelde 2 dakika öncesinde olması bu teşhisi koymaya yeterlidir. İki partner de tatmin olmadığı için ilişkilerde pek de tavsiye edilen şey değildir beklemek ve kadere razı olmak.

Geciktirici Cinsel Ürünler

Kimi zaman psikolojik , kimi zaman da biyolojik nedenler ile bu erken boşalma durumu yaşanabilmektedir. Erkeğin kendini kontrol edemediği o anda boşalma gerçekleşiyor ve ereksiyon süresinin kısa olması da kadınlar ile aralarında bir engel oluyor. Artık daha uzun sürmesini istediğiniz ilişkileriniz için kullanabileceğiniz mucizevi değeri olan geç boşalmayı sağladığı kanıtlanan geciktirici sprey ve geciktirici krem çeşitleri arasından birini seçip kullanabilirsiniz.

Daha kısa sürede etkisini göstermeye başlayan sprey ve kremleri kullanmanız öneriliyor etkileri daha kısa sürede ortaya çıktığından, anlık bir ilişki sürprizinde mağdur olmuyorsunuz. Birçok geciktirici hap çeşidi var ve etkisi sprey ve kremlere göre daha geç ortaya çıkacaktır. Gerektiği dozda kullanıldığında tüm cinsel ürünler gibi uyuşma sağlar ve geç boşalmayı tetikler.

 

Geciktirici Ürünlerin Özellikleri

 1. Dermatolojik onaylanmış, testlerden başarıyla geçmiş ürünlerdir.
 2. Gerektiği gibi uygulandıklarında bir yan etkileri yoktur, aşırı kullanımı ya da farklı bölgelere uygulanmaları tahriş ve yanma yaratabilir.
 3. Erkek üreme organında kan akışı hızlanır ve daha uzun süreli bir ereksiyon süreci yaşanır
 4. Sertleşme daha uzun sürer, erken boşalma önlenir ve cinsel birliktelik süresini 1 saate kadar uzatır.
 5. Düzenli kullanımı , erkeklerde erken boşalma tedavisi olarak ön plana çıkıyor.
 6. Erken boşalma ve iktidarsızlık sorununa çözüm.
 7. Afrodizyak etkisi ile kaliteli ve uzun süren bir ilişki sizi bekliyor.
 8. Erkek bireylerin kendine güveni artıyor, partnerler arasındaki ilişki problemleri ortadan kalkıyor.

Geciktirici Spreyler

En çok tercih edilen geciktirici ürünler, geciktirici sprey çeşitleri oluyor ve sebebi ise kullanımı pratik ve kolay olmasıdır. Yaklaşık 10 15 dakika öncesinde penis bölümüne uygulandığında birleşmeyi daha keyifli hale getirebiliyor. Etkiyi gösterdiğinde tam bir ereksiyon gerçekleşir, partnerinize duyacağınız ilgi de daha da artacaktır. Öne çıkan , en çok satan ve onaylı orijinal geciktirici sprey ürünleri ;

Viga 150000 Sprey

 • Almanya'dan ithal edilen bu ürün tamamen orijinaldir ve 35cl'lik özel hazırlanmış püskürtme şişesinde piyasaya sürülmüştür.
 • Kullanım miktarı, bireyin ihtiyacına göre ayarlanabilir.
 • Etkisini kısa sürede göstermesi sebebiyle erkeklerin en çok tercih ettikleri üründür.
 • İçerdiği E vitamini ile penis kısmını temizleyici etkiye de sahiptir.

Bu ürünü cinsel birleşmeden yaklaşık olarak 20 dakika öncesinde penisin kafa kısmına ve yumurtalığın kısmına 3 kez püskürterek kullanıyorsunuz. Birkeşme öncesi penis yıkanabilir ya da ıslak bir mendil ile temizlenebilir. Geçici bir sertleşme problemi yaşamak istemiyorsanız bir kullanımda 5 püskürtmenin üzerine çıkmamalısınız.

Viga 84000 Sprey

Erkeklere özel üretilmiştir

Yaklaşık bir saat sonra etkisi görülmeye başlar

İçerdiği bu etki film yıldızlarının bile tercih ettiği türdendir.

İlişki süresi tam 3 kata kadar artabilir

Kan akışını hızlandırır ve üst seviyede tutarak daha uzun süreli bir ereksiyon yaşanmasını sağlar.

 

Super Dragon Dooz 44000

Erken boşalma konusunda kesin çözüm olarak piyasaya sürülen super dragon dooz 44000 güvenilir ve orijinal bir üründür.

Kokusuz ve renksizdir.

Partneriniz kullandığınızı fark edemez.

Diğer ürünlere oranla daha fazla E vitamini içermektedir.

İçinde bulunan vitaminler sayesinde sertleşme sorununu giderir.

Birleşmenin 40 dk öncesinde penisin baş kısmına iki kez püskürtülerek kullanılır.  5 dakika aradan sonra tekrar bir püksürtme daha yapın. 30 dakika sonra penisi temizleyerek suyla veya ıslak mendille, ilişkiye girilebilir.

Geciktirici Kremler

Tamamen erkek ihtiyaçları üzerine piyasaya sürülen bu ürünlere ek olarak geciktirici kremler de bulunuyor. Ve işleyişleri tamamen aynıdır. En hızlı ve kolay etki gösteren ,spreylere oranla daha sıkça tercih edilmektedirler. Bu kremler etkilerini peniste ereksiyon olunması ile göstermeye başlarlar ve ereksiyon sayesinde daha uzun süren ilişki artık erken boşalma sorunu taşımaz.

Uzun süreli ve düzenli olarak kullanılması iktidarsızlık sorununun ve erken boşalmanın da önüne geçecektir. Yumurtalık bölgesine ve penis bölgesine bir fındık büyüklüğünde sürüp yedirebilirsiniz. Cilt iyice onu emecek ve 20 dk sonrasında yaşanacak bir ilişkiye hazır hale geleceksiniz.

Kremi kullandıktan sonra mutlaka ellerinizi yıkamalısınız.

Ellerinizin gözle temas etmemesi gerekir.

Geciktirici kremlerde öne çıkan ürünler şunlardır;

ERObyHOT Long Time Delay Cream

Avusturya'dan ithal ve orijinal bir üründür. Afrodizyak içerdiği için ilişkilerde zevki en üst seviyeye çıkarır. ön sevişmede veya ilişki ortası sevişmede fazlaca zevk alınması için tercih edilebildiği gibi soğutucu mentol ile de geciktirici ve uzun süreli ereksiyon sağlar. Cildi besler ve korur.

Porcodile Longtime Cream

Etken maddeleri tamamen doğal ürünlerden oluşmakta olan bu ürün 45 cl olarak satıldığı için uzun süre kullanılabilir. Özel yağları ile penis bölgesini besleyip koruyacaktır. İlişkinin 20 dk öncesinde kullanıp sap kısmına kadar yedirmelisiniz. Renksiz ve kokusuz olması bazen partnerlerin bunu fark etmesi durumunun önüne geçer.

 

Geciktirici Haplar

Temelde iktidarsızlık ve erken boşalma sebebi olan nitrik oksitlerin azaltılması amacıyla kullanılan bu geciktirici hap çeşitleri oldukça fazla. Her hastalık için bir hap varken cinsel hastalık sayılabilecek şeyler için de olmalı ama değil mi. Geciktirici hapların özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak ;

 • 45 dakikanın üzerinde cinsel ilişki süresi
 • Karşı cinse duyulan ilgi ve isteğin artışı
 • Uzun süreli ve tam ereksiyon
 • Birleşme sırasında yüksek performans

Yine diğer cinsel ürünlerin bazıları gibi uzun süreli kullanılması, düzenli kullanılması size kalıcı bir gecikme etkisi yaratır. Erken boşalmayı önlediği gibi iktidarsızlığın da önüne geçebilir. Öne çıkan haplar şunlardır  ;

Novagra 30 Kapsül 

Bitkisel içeriklidir, yan etkileri bulunmamaktadır. Günlük doz dışında kullanılması tavsiye edilmez. Erken boşalma ve iktidarsızlığı engeller böylece özgüveni arttırıcı bir etkisi vardır, çiftlerin arasında beraberliği daha heyecanlı ve mutlu kılar. Günde birkaç kez aç karnına alınabilir. Planlanan ilişkinin 1 saat öncesinde kullanılmalı ve bir bardak su ile kullanılmalı. Beraberinde alkol ya da bir yiyecek tüketilmemeli. Daha uzun (30 40 dakika) bir ilişki sunduğu gibi yüksek performanslara çıkmanızı sağlar.

QL36 Bitkisel Geciktirici

Tamamen bitkiseldir ve bilinen bir yan etkisi yoktur. Belirtilen dozda alınmalıdır. Gıda takviyesi olarak satışa sunulmuştur ve kutusunda 30 adet kapsül içerir. Her bir birleşme için  bir adet kullanılması önerilir. Etkisini daha geç gösterir ve bunun sebebi ise bitkisel ürün olmasıdır. İlişkiden yaklaşık olarak 3 saat öncesinde iki bardak su ile alınması önerilir. Bol su ile alınması etkisini çabuk göstermesi açısından iyidir. Önerilen doz aşılmamalı, alkolle tüketilmemelidir.

Geciktirici Ürünlerin Yararları

 1. Partnerlerin erken boşalma odaklı tartışmalarına son verilir
 2. Yüksek tatminlik seviyesi
 3. Birleşme süresini arttırır
 4. Afrodizyak içerir , böylece hazzı arttırır
 5. Uzun süreli ve düzenli kullanımda sertleşmeye ve iktidarsızlığa son verir
 6. Kaliteli bir cinsel yaşam sunar
 7. Özgüveni geliştirir
 8. İçeriğindeki vitaminler ve besleyici bazı yağlar ile cildi besleyip korur.
Zyrexin Plus Extra Cinsel Performans Hapı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Zyrexin Plus Extra Cinsel Performans Hapı

Zyrexin Plus Extra Cinsel Performans Hapı Eczane Tavsiye

Zyrexi plus ile aynı gece de çok sayıda cinsel ilişkiye girecek gücü kendiniz de bulacaksınız eczane güvenceli orijinal ürün sipariş verin

345,00
XXL Spray Büyütücü Etkili Sertleştirici Ürün
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
XXL Spray Büyütücü Etkili Sertleştirici Ürün

XXL Spray Büyütücü Etkili Sertleştirici Ürün Dikleştirici Sprey

Penis büyütücü etkili daha kalın ve daha uzun penise sahip olmak isteyenler için kullanımı uygun sertleştirici özellikli penis spreyi eczane satış

525,00
XXL Cream For Men Büyütücü Ereksiyon Kremi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
XXL Cream For Men Büyütücü Ereksiyon Kremi

XXL Cream For Men Büyütücü Ereksiyon Kremi Eczane Satış

Penis büyütücü ve penis sertleştirici özellikli cinsel performansı artıran krem eczane ürün bilgi ve tanıtım sayfası

525,00
Viga 84000 Boşalmayı Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 84000 Boşalmayı Geciktirici Sprey

Viga 84000 Boşalmayı Geciktirici Sprey Eczane Satış

Erken boşalan erkekler için en etkili geciktirici eczane ürünlerini sitemizden sipariş verebilirsiniz

215,00
Viga 60000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 60000 Geciktirici Sprey

Viga 60000 Geciktirici Sprey Eczane den Satış

Viga 60000 geciktirici sprey eczane satış sitemizden en uygun fiyatı ile sipariş verebilirsiniz

225,00
Viga 150000 Erken Boşalma Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Krem Viga 150000 Erken Boşalma Geciktirici Krem

Viga 150000 Erken Boşalma Geciktirici Krem Eczane Satış

Viga erken boşalmanın çözümü geciktirici krem eczane satış sayfamızdan orijinal geciktirici ürünleri satın alabilirsiniz.

199,00
Viga 50000 Çabuk Boşalmayı Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 50000 Çabuk Boşalmayı Geciktirici Sprey

Viga 50000 Çabuk Boşalmayı Geciktirici Sprey Eczaneden Satın Al

Geciktirici sprey eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olarak satış yapılmakta olup cinsel ilişki süresini maximum düzeyde uzatmak için kullanımı tavsiye edilir.

195,00
Viga 50000 Erken Boşalma Çözümü Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Krem Viga 50000 Erken Boşalma Çözümü Geciktirici Krem

Viga 50000 Erken Boşalma Çözümü Geciktirici Krem Orijinal Ürün

Viga geciktirici krem fiyatı sitemiz de orijinal olarak satılmakta olup 45 dakikaya kadar cinsel ilişki süresini uzatabilir erken boşalmaya son verebilirsiniz.

195,00
Viga 150000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 150000 Geciktirici Sprey

Viga 150000 Geciktirici Sprey Ereksiyonu Uzatmak İçin

Erken boşalmaya son vermek cinsel ilişki süresini 45 dakikaya kadar uzatmak için orijinal geciktirici sprey eczane satış sayfası

229,00
Viga 100000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 100000 Geciktirici Sprey

Viga 100000 Geciktirici Sprey Orijinal Geciktirici Spreyler

Erken boşalma sorununu ortadan kaldıran geciktirici sprey ilk boşalma da 30 ila 45 dakika daha sonraki boşalmalar da bir saate varan geciktirici etkisini yaşayın

219,00
Supra PE Geciktirici Hap 10 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Supra PE Geciktirici Hap 10 Tablet

Supra PE Geciktirici Hap 10 Tablet Eczaneden Geciktirici İlaçlar

Erken boşalmanın çözümü için tamamen bitkisel içerikli yan etkileri bulunmayan doğal eczane ürünü

215,00
Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm

Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm Ürünleri

Erken boşalmaya çözüm eczane tavsiye ürünü en çok tercih edilen en iyi geciktiriciler arasındadır

199,00
Super Dragon Dooz 44000 En İyi Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dooz Dragon Geciktirici Sprey Super Dragon Dooz 44000 En İyi Geciktirici Sprey

Super Dragon Dooz 44000 En İyi Geciktirici Spreyler

Erken boşalma alışkanlığına kökten çözüm artık çabuk boşalmayacaksınız ve o günleri unutacaksınız orijinal geciktirici ürünler eczane satış

209,00
Stag 9000 Erken Boşalma Çözüm Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag 9000 Erken Boşalma Çözüm Geciktirici Sprey

Stag 9000 Erken Boşalma Çözüm Geciktirici Sprey Orijinal Alman Ürünü

Stag 9000 Almanya dan ithal üstün kaliteli dikleştirici ve geciktirici sprey eczane satış sayfası

199,00
Rhino Power Sertleştirici Geciktirici Özellikli Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Rhino Geciktirici Rhino Power Sertleştirici Geciktirici Özellikli Sprey

Rhino sertleştirici ve geciktirici sprey eczane bilgi tanıtım ve satış sayfası

525,00
Rhino Power Long Sertleştirici Geciktirici Özellikli Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Rhino Geciktirici Rhino Power Long Sertleştirici Geciktirici Özellikli Krem

Vücudunuza extra hiçbir enerji yüklemeden sadece harici kullanımı için uygun cinsel performansı artıran krem

525,00
Retard Boşalma Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Retard Boşalma Geciktirici Sprey

Cinsel ilişki süresini uzatmak için geciktirici sprey kullanımı tavsiye edilir

245,00
Retard Longtime Erken Boşalmaya Çözüm Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Retard Longtime Erken Boşalmaya Çözüm Krem

Erken boşalma sorunu artık dert değil en etkili geciktirici eczane ürünleri ile hemen bu sorundan kurtulun

255,00
Remans Delay Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Remans Delay Geciktirici Sprey

Geciktirici sprey eczane güvenceli orijinal ürünler sipariş verin

229,00
Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey

Remans dooz geciktirici sprey ile cinsel ilişki sürenizi 45 dakika ve daha uzun sürelere taşıyabilirsiniz.

235,00
Proloonging Delay Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Proloonging Geciktirici Proloonging Delay Geciktirici Krem

Geciktirici krem eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olup avrupa da en çok kullanılan ürün proloonging şimdi Türkiye de orijinal ürün güvencesiyle hemen sipariş verin

439,00
Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

Erken boşalma ve sertleşme sorunlarına etkili çözüm sunan eczane tavsiye ürünü

359,00
Novagra Bitkisel Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Novagra Bitkisel Geciktirici 30 Kapsül

Novagra geciktirici hap eczane bilgi tanıtım ve satış sayfamızdan ürün hakkın da bilgi sahibi olabilir geciktirici haplar sipariş verebilirsiniz

299,00
Golden Delay Erken boşalmayı Geciktiren jel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Delay Erken boşalmayı Geciktiren jel

Erken boşalan erkekler için eczane güvenceli orijinal cinsel ilişki süresini uzatan çabuk boşalmayı engelleyen geciktirici ilaç eczane satış sayfası

299,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

129 850

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2022 Ekol Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar