WhatsApp Destek

400 TL ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

127 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Erkek Sağlığı ve Erkeklere Özel Penis Bakım Ürünleri

Erkek cinsel sağlık ürünleri. Cinsel sağlığı yerinde olan bir erkek birey için psikolojik ve fizyolojik anlamda rahat bir yaşam sürmesi muhtemeldir. Her ne kadar durum tıbbi olarak ele alınıyor olsa da yalnızca bununla kalınmaz ve durum kişisel bakımdan ,insan ilişkilerine kadar önemli bir yol alarak ele alınması gereken oldukça ciddi bir durumdur. Günümüzde erkek cinsel sağlığı ve penis bakım ürünlerinin yoğun ilgi görmesi sebebiyle bu alanda satış yapmaya başlayan birçok orijinal ürün satan eczanelerden birisiyiz. Cinsel ilişkilerinin kalitesinin artmasını isteyen her erkek birey için erkek cinsel sağlık ürünleri satın alarak bu alanda erkekliğinize destek olabilirsiniz.

Cinsel İlaçlar Ne İşe Yarar?

Cinsel ürünlerin hem erkekler hem de kadınlar için olduğunu söyleyerek başlayabiliriz. İlişkiler daima iki kişiliktir ve daha sağlıklı bir cinsel yaşam için ortada bir sorun çıkmaması açısından cinsel ilaçlar ne işe yarar sorusunun cevabını böylelikle verebiliriz. Ereksiyon ve sertleştirici olarak iki farklı alanda incelenebilecek olan erkekler için cinsel ilaçlar, beraberinde biyolojik olarak ortaya çıkan bazı etkilere sahiptir. Cinsel ilaçları ;

 • Haplar
 • Jeller
 • Krem

şeklinde birbirinden ayırabiliriz. Birleşme anında gecikme sağlayarak erkek bireyin daha uzun süreli ilişki yaşamasını sağlamak amacıyla üretilen ve doğal özlerle bir araya getirilen bu ürünler, cinsel ilaçlar olarak geçer. Amaçları penisi sertleştirmek, boşalmanın gecikmesi ve dolaylı olarak eğer düzenli bir şekilde kullanılırsa da penis boyunda bir büyüme sağlamaktır. Erkek bireyler kadar kadınlar da ilişkide erkek tarafın penis boyunu ve erken boşalmaya sorunun çözülmesini istemektedirler.

 

Ereksiyon (Sertleşme) İlacı Nedir?

Penis sertleştirici haplar olarak da anılan bu ilaçlar penisin etkinliğini azaltmaya yardımcı enzimler üzerinden bir inhibitör görevi görürler ve ilacın tıptaki ismiyle fosfodiesteraz şeklinde tanınan vücut enzimini penis üzerinde etkisini engeller. Bunun sonucunda penisin sertleşmesi için kan akımı arttırılır.

Ereksiyon (sertleşme) gerçekleşmesi için kullanılan bu üç farklı alanda incelenen cinsel ilaçlar içeriğinde tamamında ise farklı ürünler yer almaktadır. Bu kullanılan maddelerin içeriğinde genellikle ;

 1. tadalafil
 2. vardenafil
 3. sildenafil
 4. avanafil

bulunmaktadır. Bu maddelerin farklılığı , erkek bireyin ereksiyon süresi, etki etme süresi veya gıdalarla olan bağına ve etkileşimine göre farklı etki edebilir. Örneğin kullanılan ilaç öncesi veya kullandıktan sonra seks anında alkol alınması etki süresini azaltabileceği gibi kesin büyümeyi de engelleyebilir.

Ereksiyon İlacı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek sağlığı oldukça önemlidir ve erkek birey eğer partneri ile arasındaki bu mutlu cinsel yaşamın sona ermesini istemiyorsa, penis sertleştirici haplar kullanmayı tercih ediyorlar. İçeriği  sildenafil, tadalafil ve vardenafil ile oluşmakta olup Sildenafil  etken maddesi , diğerlerine oranla ereksiyonu daha kısa sürede etki etmesini sağlayacaktır. İçinde tadanafil ve avanafil etken maddesi bulunan cinsel ilaçlar ise ereksiyon süresini daha uzun kılacaktır.

Oldukça büyük talep gösterilen bu cinsel ilaçlar tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahiptir. Bu sebeple binlerce eczane arasından sahte ilaç satan bir firmayı bulabilme ihtimaliniz de neredeyse yarı yarıyadır. Bu bağlamda ereksiyon güçlendirici ilaçlar  kullanacaksanız satın alırken nereden alacağınızı ve güvenilir olmasına özen göstermelisiniz.Aksi taktirde etken maddeleri değişkenlik göstereceğinden etki etmeyeceği gibi yan etkileri ortaya çıkmaya başlayacaktır.

 

Cinsel İlaçlar Etki Etmezse Ne Yapılmalıdır?

Sildenafil etken maddesine sahip bu cinsel ürün, özellikle yağlı gıdalar ile birlikte alınırsa etki süresini kısaltacaktır veya etki etmemesine sebep olur. Gıdalarla birlikte alınmaları durumunda etkinin ortadan kalkması durumunu yaşamamak için bu ilaçların etki etmemesi durumunda öncelikle ilacın doğru alınıp alınmadığı sorgulanmalıdır. Zaten ürün satın aldığınızda üzerindeki kılavuzdan bilgileri okuyup doğru şekilde tüketmelisiniz. Her şey doğru ise ancak yine de bir sertleşme ya da geciktirici etki sağlanmaz ise doktorunuza başvurmanız tavsiye edilir. Cinsel performans arttırıcılar , unutulmamalıdır ki etki etmeleri için öncelikle bir cinsel uyarım gerektirecektir.

Bu tür cinsel performansı arttıran ürünler etki etmemesine sebep olacak şeylerden birisi de ilacın aç karnına alınmaması olabilir. Daha hızlı kana karışmasını sağlayacak olan bu durum beraberinde bir bardak su ile tüketilirse bir sorun teşkil etmeyecektir. Yine bir başka sebep ise biyolojik sebeplerdir , erkeklik hormonu yani testosteron  eskikliği var ise beklenen etkiyi göremeyeceksiniz. Doktorunuza danışarak nasıl yükselteceğinizi öğrenin ve düzelttiğinizde artık cinsel ilaçlar beklenen etkiyi sağlayacaktır. Ek olarak ilacın dozunu arttırmak ya da kullandığınız ilacın markasını değiştirmek olacaktır ancak bunlar yine doktor kontrolünde yapılmalıdır çünkü aynı etken maddesine sahip ürünlerin bazı çeşitleri de zararlı olabilir.

Erken Boşalmayı Geciktirici Ürünler Ne İşe Yarar?

Tüm dünyada yaygın olarak görülen bir sorun olarak ön plana çıkan erken boşalma, çözümü gün geçtikçe daha da ileri seviyeye taşınan bir durumdur. Artık erken boşalmanın önüne geçilebildiği gibi beraberinde performansa doğrudan etki etmesini sağlayacak peniste büyümeler de mevcut. Mucizevi erkek cinsel performans ürünleri erkek bireylere doğrudan etki eder. Cinsel performans arttıran bu ürünler tabletler , spreyler ve kremler halinde piyasada farklı şekilde bulunabilirler.

Eğer ereksiyon güçlendirici ilaçlar satın alacaksanız üzerindeki kılavuzu okumanızda fayda var. Bu ilaçları dünyada reçeteli veya reçetesiz bulmak kolaydır ve ucuza kaçarak sahte ürünlerle karşılaşmamak için sitemizin mağaza bölümünü ziyaret etmelisiniz. Reçetesine göre kullanma sebebiniz ise günlük almanız gereken doz ve etki süreleri gibi önemli bilgileri barındırıyor olmalarıdır. Eğer doz alma konusunda tedirgin iseniz kremler ve spreyler önerilir.

Geciktirici Sprey Nedir?

Cinsel performansı daha doruklarda yaşamak için bulunan bu spreyler aktif olarak bir birleşme sırasında önceki deneyimlerinize göre oldukça olumlu sonuçlar verecektir. Piyasada ERObyHOT Long Power Marathon Spray ya da Viga serisine mensup geciktirici spreyler bulunmakta olup bu ürünler penisin kafa olarak tabir ettiğimiz bölümüne sıkılarak kullanılmaktadır.

Bu spreyler uygulanan bölmeyi hissizleştirir, uyuşturur ve böylelikle kullandıktan sonra penisin ucundaki bu uyuşma etkisi yaşanmadığı için erken boşalma da önlenecektir. Belirtilen düzeyde uygulanmadığında boşalamama durumu yaşanabildiği gibi eğer etkili sonuç almak istiyorsanız da spreyin kullanım kılavuzunu okumanızda fayda var.

Geciktirici Krem Nedir, Nasıl Kullanılır ?

Geciktirici spreyler ile aynı etkiyi yaratan erkek cinsel performans arttıran ürünler olarak kullanılabilirler. Geciktirici kremlerin uygulanma biçimi yine aynıdır ; penis uç kısmına kılavuzda yazdığı gibi uygulanır ve uç kısım artık uyuşmaya başlayarak hissizleşir artık geç boşalma mümkündür. Birleşme anında bu kısımda boşalmayı sağlayan bölüm tetiklenmeyeceğinden ilişkini tadını çıkarabilirsiniz.

Geciktirici spreyleri üreten firmalar aynı zamanda kremleri de üretmekteler ve V-Aktiv Penis Power Cream, ERObyHOT Long Power Marathon Cream ve Ero Active Power Cream gibi ürünleri de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Eğer geciktirici prezervatif kullanan biriyseniz bu ürünlerin içeriğinde krem bulunduğu için prezervatifi bırakıp geciktirici bir sprey ya da krem kullanmak mantıklı olacaktır.

 

Performans Arttırıcı Ürünleri Kimler Kullanabilir?

Performans arttırıcı ürünleri erkek bireyler kullanabilirler ve aslında ilişkide iki taraf için de faydalı olan bu cinsel cinsel performans arttırıcılar18 yaşının altındakiler için uygun olmadığı gibi 75 yaşının üzerindekiler için de yasaktır. Birleşme başlamadan önce uyarılmanız durumunda etkisini gösterecek ve erken boşalma yaşanmadan ilişkiye devam edebileceksiniz.

Erkekler İçin Penis Bakımının Önemi

Piyasada çokça bulunan penis bakım ürünleri kullanarak cinsel organınıza düzenli bakım yapabilir ve psikolojik olarak da fiziksel açıdan da kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Cinsel bakım ürünleri yalnızca kadınlar için değildir ,erkekler de bu ürünleri devamlı olarak kullanarak partnerleri ve ilişkiye verdikleri önemi ortaya koyabilirler.

Viga 50000 Erken Boşalma Çözümü Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Krem Viga 50000 Erken Boşalma Çözümü Geciktirici Krem

Viga 50000 Erken Boşalma Çözümü Geciktirici Krem Orijinal Ürün

Viga geciktirici krem fiyatı sitemiz de orijinal olarak satılmakta olup 45 dakikaya kadar cinsel ilişki süresini uzatabilir erken boşalmaya son verebilirsiniz.

195,00
Viga 150000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viga Geciktirici Sprey Viga 150000 Geciktirici Sprey

Viga 150000 Geciktirici Sprey Ereksiyonu Uzatmak İçin

Erken boşalmaya son vermek cinsel ilişki süresini 45 dakikaya kadar uzatmak için orijinal geciktirici sprey eczane satış sayfası

229,00
Supra PE Geciktirici Hap 10 Tablet
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Supra PE Geciktirici Hap 10 Tablet

Supra PE Geciktirici Hap 10 Tablet Eczaneden Geciktirici İlaçlar

Erken boşalmanın çözümü için tamamen bitkisel içerikli yan etkileri bulunmayan doğal eczane ürünü

215,00
Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Viaxi Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm

Viaxi Long Time Erken Boşalmaya Çözüm Ürünleri

Erken boşalmaya çözüm eczane tavsiye ürünü en çok tercih edilen en iyi geciktiriciler arasındadır

199,00
Super Dragon Dooz 44000 En İyi Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dooz Dragon Geciktirici Sprey Super Dragon Dooz 44000 En İyi Geciktirici Sprey

Super Dragon Dooz 44000 En İyi Geciktirici Spreyler

Erken boşalma alışkanlığına kökten çözüm artık çabuk boşalmayacaksınız ve o günleri unutacaksınız orijinal geciktirici ürünler eczane satış

209,00
Stag 9000 Erken Boşalma Çözüm Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Stag 9000 Stag 9000 Erken Boşalma Çözüm Geciktirici Sprey

Stag 9000 Erken Boşalma Çözüm Geciktirici Sprey Orijinal Alman Ürünü

Stag 9000 Almanya dan ithal üstün kaliteli dikleştirici ve geciktirici sprey eczane satış sayfası

199,00
Rhino Power Sertleştirici Geciktirici Özellikli Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Rhino Geciktirici Rhino Power Sertleştirici Geciktirici Özellikli Sprey

Rhino sertleştirici ve geciktirici sprey eczane bilgi tanıtım ve satış sayfası

525,00
Rhino Power Long Sertleştirici Geciktirici Özellikli Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Rhino Geciktirici Rhino Power Long Sertleştirici Geciktirici Özellikli Krem

Vücudunuza extra hiçbir enerji yüklemeden sadece harici kullanımı için uygun cinsel performansı artıran krem

525,00
Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Remans Dooz 14000 Geciktirici Sprey

Remans dooz geciktirici sprey ile cinsel ilişki sürenizi 45 dakika ve daha uzun sürelere taşıyabilirsiniz.

235,00
Proloonging Delay Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Proloonging Geciktirici Proloonging Delay Geciktirici Krem

Geciktirici krem eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olup avrupa da en çok kullanılan ürün proloonging şimdi Türkiye de orijinal ürün güvencesiyle hemen sipariş verin

439,00
Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Prematurex Maximum Power Sertleştirici Geciktirici 30 Kapsül

Erken boşalma ve sertleşme sorunlarına etkili çözüm sunan eczane tavsiye ürünü

359,00
Novagra Bitkisel Geciktirici 30 Kapsül
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Novagra Bitkisel Geciktirici 30 Kapsül

Novagra geciktirici hap eczane bilgi tanıtım ve satış sayfamızdan ürün hakkın da bilgi sahibi olabilir geciktirici haplar sipariş verebilirsiniz

299,00
Golden Delay Erken boşalmayı Geciktiren jel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golden Delay Erken boşalmayı Geciktiren jel

Erken boşalan erkekler için eczane güvenceli orijinal cinsel ilişki süresini uzatan çabuk boşalmayı engelleyen geciktirici ilaç eczane satış sayfası

299,00
ERObyHOT Long Time Delay Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
ERObyHOT Long Time Delay Geciktirici Sprey

Erken boşalma tedavisi ilaçları eczane satış sitemizden online olarak en etkili erken boşalmayı gideren geciktirici spreyleri en uygun fiyat avantajıyla sipariş verebilirsiniz

525,00
Eros Erken Boşalmayı Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Erken Boşalmayı Geciktirici Sprey

Eros geciktirici sprey eczane tavsiye ürünü erken boşalan erkekler için en etkili çözüm ürünleri ile ilişki süresini uzatın

199,00
Eros Çabuk Boşalmaya Çözüm Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Çabuk Boşalmaya Çözüm Geciktirici Krem

Eros krem fiyatı eczane sipariş sitemiz de kampanyalı olarak satış yapılmaktadır , erken boşalma çözümü etkili ürün

199,00
ERObyHOT Long Time Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Geciktirici Krem ERObyHOT Long Time Geciktirici Krem

ErobyHOT Erken boşalmak istemiyorum çabuk boşalmayı tedavi eden ürünler nelerdir sorunlarına cevap sunan geciktirici krem online eczane satış sayfası

525,00
Delay 48000 Erken Boşalma Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Geciktirici Krem Delay 48000 Erken Boşalma Geciktirici Krem

Delay 48000 erken boşalma geciktirici krem eczane satış sayfamızdan çabuk boşalmanın önlenmesi için bilgi edinebilir geciktirici ürünleri sipariş verebilirsiniz.

199,00
Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Dooz Dragon Geciktirici Sprey Dooz Dragon 34000 Geciktirici Sprey

Dragon 34000 geciktirici sprey eczane fiyatı sitemiz de kampanyalı olup erken boşalmanın çözümü için kullanımı aktif olarak tavsiye edilmektedir.

235,00
Delay 48000 Geciktirici Power Sprey
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Geciktirici Sprey Delay 48000 Geciktirici Power Sprey

Delay 48000 e vitamin katkılı cildi besleyen en etkili geciktirici sprey ürünleri arasın da olan geciktirici eczane satış sayfası

225,00
Big Man Erken Boşalmaya Karşı Geciktirici Hap
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Big Man Erken Boşalmaya Karşı Geciktirici Hap

Erken boşalmanın tedavisi için etkili geciktirici hap eczane satış

245,00
Titan Gel Gold Penis Sertleştirici Büyütücü Jel
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Titan Jel Titan Gel Gold Penis Sertleştirici Büyütücü Jel

Titan jel kalitesiyle daha kalın ve büyük bir penise kavuşabilir sertleştirici ve geciktirici etkisinden yararlanabilirsiniz orjinal titan jel eczane satış sayfası

299,00
Gross Mann Penis Kalınlaştıran Bakım Kremi
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Gross Mann Gross Mann Penis Kalınlaştıran Bakım Kremi

Gross Mann Penis Kalınlaştıran Bakım Kremi penisi büyütür, hacim kazandırır ve ilişkilerinizde daha fazla haz kazanmanızı sağlar. Partnerinize karşı öz güven sağlar ve ilişkiye hayat verir.

265,00
Kolossal Penis Geliştirici Krem 200 ml
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Kolossal Kolossal Penis Geliştirici Krem 200 ml

Penis büyütme kremi eczane fiyat kampanyalı orijinal satış sayfası

399,00

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

125 1550

Diğer

Kategorideki Çok Satanlar

  © 2022 Ekol Eczane. Tüm hakları saklıdır.

  kartlar